ATOM başvuruları

26May09

ODTÜ ATOM için başvuru süresi uzatılmış. İlanların duyurulduğu dosyada 19 “stajyer” mühendis/canlandırıcı/iş geliştirici/uzman/çizer/tasarımcı, 2 “fulltime” canlandırıcı ve 2 “fulltime/stajyer” modelci alınacağı belirtiliyor.

“Türkiye ve Dünya’da animasyon ve oyun teknolojileri konusunda uzmanlaşmış ve ülke ekonomisine yüksek katma değer üreterek katkıda bulunan bir çekim merkezi olma amacıyla 2008’in Mayıs ayında kurulan METUTECH-ATOM, 650 başvuru arasından seçtiği 40 girişimciye, eğitimden danışmanlığa, teknik ve fiziksel altyapıdan finansal ile pazarlama desteklerine kadar pek çok imkanı sunarak, yeni bir sektör oluşturma çabalarıyla birlikte oyun ve animasyon fikri olan girişimcilerin risklerini azaltmayı birinci öncelik olarak belirlemiştir.

Herhangi bir üniversite ya da bölüm sınırlaması olmadan; grafik tasarım, modelleme, animasyon, yazılım ve işletme alanlarında çalışma imkanı sağlayacak olan METUTECH-ATOM’ a başvurular, yoğun talep ve başvuru nedeniyle 31 Mayıs tarihine kadar uzatılmıştır. Başvurular, özgeçmiş ve niyet mektubuyla birlikte METUTECH-ATOM’a e-mail yoluyla ulaştırılabilecek. Başvuruların hangi alana yönelik yapıldığını belirleyebilmek için, ilan kodu da başvuru e-mailinde belirtilmelidir. Tasarım alanlarıyla ilgili başvuranların önceki çalışmalarını içeren demo reel ve portfolyolarını kargo ile ya da ilgili link veya web sitesi adresini e-mail ile METUTECH-ATOM’a göndermeleri gerekmektedir. Başvuru sürecinin ardından, uygun bulunan adaylarla mail ya da telefon aracılığıyla iletişime geçilecek ve birebir mülakat gerçekleştirilecek.”

METUTECH-ATOM Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi
Ofis : +90 312 210 0133
E-mail : metutech-atom@metutech.metu.edu.tr
Web : www.metutech-atom.org
Adres : ODTÜ Teknokent Galyum Blok ODTÜ, 06531, Çankaya, Ankara/Türkiye

“Başvuru süresi uzatıldı”No Responses Yet to “ATOM başvuruları”

  1. Yorum Yapın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: