TÜRK OYUN DÜNYASI GEÇİCİ SEKRETERYASINDAN ÖNEMLİ BİR AÇIKLAMA

16Tem09

“Sevgili Türk Oyun Dünyası Üyeleri,

11 Temmuz 2009 tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi kampüsünde gerçekleştirdiğimiz Türk Oyun Dünyası toplantısı notlarımız aşağıdaki gibidir:
Toplantı METUTECH-ATOM yönlendirmesi ile GFK araştırma şirketi tarafından gerçekleştirilen Türkiye Oyun Sektörü araştırma sonuçlarının paylaşılması ile başlamıştır. Bu çerçevede Geçici Sekreterya Üyesi Ferhan Özkan yapılan araştırma çalışması ile ilgili bilgiler sunmuş, araştırma ham sonuçlarından örnekleri katılımcılar ile paylaşmıştır. Sunum sırasında ve sonrasında gerek araştırma yöntemlerine dair öneriler, gerekse ileriki araştırma süreçleri için soru önerileri katılımcılar tarafından belirtilmiştir. Ham araştırma sonuçlarının ilerleyen günlerde analiz edilmesine ve bu çerçevede sonuçların değerlendirilmesine karar verilmiştir.
İkinci gündem maddesi olarak Geçici Sekreterya Üyesi Faruk Furkan Akıncı ve Geçici Yürütme Kurulu Üyesi Elif Buğdaycıoğlu dernekleşme sürecine dair sunumlarını gerçekleştirmişler, sekreterya tarafından yürütülmekte olan çalışmaları katılımcılara aktarmışlardır. Bu çerçevede, dernekleşme çalışmalarının başlatıldığı bilgisi paylaşılmış ve Tüzük taslağına dair bilgilendirme yapılmıştır.
Verilen ara sonrasında katılımcılar ile dernekleşme sürecine ve tüzük metnine dair fikir paylaşımları gerçekleştirilmiştir. Tüzük taslağının Türk Oyun Dünyası grubu ile paylaşılmasına, geridönüşler doğrultusunda tüzük metninin son halinin verilmesine ve dernek kurulumu yasal işlemlerinin başlatılmasına karar verilmiştir.
Toplantıya katılan tüm üyelerimize teşekkür eder, içinde bulunduğumuz sürecin Türk Oyun Dünyası paydaşlarının aktif katılımıyla değerlenmekte olduğunu vurgulamak isterim.”
Elif Buğdaycıoğlu
Geçici Yürütme Kurulu ÜyesiNo Responses Yet to “TÜRK OYUN DÜNYASI GEÇİCİ SEKRETERYASINDAN ÖNEMLİ BİR AÇIKLAMA”

  1. Yorum Yapın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: