OYUN GİBİSİ YOK! METUTECH-ATOM GENÇ GİRİŞİMCİLERİ BEKLİYOR

04Haz12

SON BAŞVURU TARİHİ: 01 TEMMUZ

2012 2008 yılında ODTÜ Teknokent bünyesinde kurulan ve Dijital oyun ve animasyon sektörlerinde Türkiye’nin ilk ve tek ön kuluçka merkezi olan “Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi (METUTECH-ATOM)” üçüncü kez kapılarını genç girişimcilere açıyor. En büyük hedef sektördeki girişimcileri destekleyerek Türkiye’de dijital oyun sektörünün geliştirilmesine katkı yapmak.

TURKCELL TEKNOLOJİ ATOM’U DESTEKLİYOR

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in Ar-Ge ve inovasyon üssü Turkcell Teknoloji ve METUTECH-ATOM girişimcilerin yetişmesini ve büyümesini, sürdürülebilir iş modellerinin geliştirilmesini sağlayacak. Bu vizyon doğrultusunda ATOM’daki genç girişimciler, Turkcell Teknoloji’nin deneyimi ve kaldıraç etkisi ile projelerini daha başarılı bir şekilde geliştirme ve ticarileştirme fırsatı bulacaklar. Bu bağlamda ATOM’un oyun ve animasyon alanındaki deneyimi Turkcell Teknoloji’nin katkılarıyla mobil uygulama projeleriyle de zenginleşecek. Turkcell Teknoloji, genç girişimcilerin hem oyun projelerine hem de mobil uygulama fikirlerine danışmanlık ve mentorluk desteği verecek, ayrıca başarılı ekiplerin şirketleşme ve büyüme aşamalarında destek olacak. Ekiplere ayrıca Dijital/Mobil Pazarlama, Mobil Uygulama Geliştirme, Ürün Yönetimi, Girişimcilik gibi alanlarda eğitimler verilecek. Turkcell Teknoloji’nin gücü ve etkisi ile ATOM’daki genç girişimcilerin pazarda farkındalığı artacak ve başarılı projelerin önü açılmış olacak. Bugüne kadar verdiği hizmetlerle 8 firmanın oluşmasını sağlayan METUTECH- ATOM Dijital Oyun, Animasyon ve Mobil Uygulama fikirlerinizi bekliyor…

ŞİMDİ SEN DE HAYALLERİNE GÜVENİYORSAN ATOM’DAKİ YERİNİ ALMALISIN… Başvuru için: http://www.metutech-atom.org Bilgi için: Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi (METUTECH-ATOM) Tel: 0 312 210 64 00/134 e-posta: metutech-atom@metutech.metu.edu.trNo Responses Yet to “OYUN GİBİSİ YOK! METUTECH-ATOM GENÇ GİRİŞİMCİLERİ BEKLİYOR”

  1. Yorum Yapın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: