Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği’nin web sayfası ziyareti bekliyor…

09Ara14

Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği, Türkiye’de oyun geliştirme ile ilgili her türlü çalışma ve düzenlemenin toplumsal gelişmeye katkı sağlayacak biçimde gerçekleştirilmesi ve ülkemizdeki oyun sektörü ekosisteminin geliştirilerek hak ettiği seviyelere getirilmesi amaçlarını taşır.

İstanbul, Ankara ve İzmir’de faaliyet göstermekte olan, sektörün en önde gelen paydaşlarından Peak Games, TaleWorlds, ODTÜ Teknokent Yönetim AŞ, Panteon, Pixofun, Simsoft, Reo-tek ve Dijitoy firmaları sağlam bir gelecek vizyonu ile bir araya gelmiş, Kasım 2014 itibariyle dernekleşerek kurucu üye olma görevini üstlenmişlerdir. Dernek bu vizyonla, kamu ve özel sektördeki tüm ilgili kurum ve kuruluşlarla işbirliği çalışmalarına başlamıştır.

Derneğin web sayfası için bakınız: http://www.doged.org/2 Responses to “Dijital Oyun Geliştiricileri Derneği’nin web sayfası ziyareti bekliyor…”

  1. görseller ve bilgiler için teşekkürler.

  2. Ülkemizde de artık çok kaliteli sanal yapımlar çıkıyor yakın zamanda dünya devleri ile rekabete başlanacağına inanıyorum, ayrıca verdiğiniz bilgiler için de teşekkürler sayenizde derneğin kurulduğunu öğrendik.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: