I. Oyun Teknolojileri Buluştay Programı – Çankaya Üniversitesi

30Nis16

Çankaya Üniversitesi, ulusal düzeyde gelenekselleştirmeyi planladığı Türkiye oyun teknolojileri sektöründeki fırsatlar buluşmasının ilkini 7 Mayıs 2016 Cumartesi günü Balgat Kampüsü Kırmızı Salon’da düzenliyor. Üniversitemizin oyun araştırma geliştirme merkezimizin organizasyonu ile gerçekleştirilecek bu buluşma IMECE stüdyoları, Türkiye oyun geliştiricileri derneği (TOGED), Simsoft Bilgisayar Teknolojileri Ltd. Sti., ve oyun sektörünün önde gelen firmalarından Talewords’ün desteği ve katkılarıyla gerçekleştiriliyor.

Bu buluştay sayesinde dünyadakine paralel olarak ülkemizde de hızla büyümekte olan oyun teknolojileri sektörünün dünü bu günü ve bu sektöre girmeyi düşünen genç girişimcilere sağlanabilecek imkânlar ile ilgili olarak uzman kişiler tarafından bilgiler ve öğütler verilmesi planlanmakta. Buluştayın öğleden sonraki faaliyeti olarak Unity 3D ile oyun geliştirme eğitimi verilmesi planlanıyor. Buluştayın, Ankara dışındaki illerden, özellikle Kırıkkale ve İstanbul’dan da yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Screen Shot 2016-04-30 at 11.17.05.png

Detaylar için: http://www.unity3dankara.org/

Etkinliğin posterine de bu linkten ulaşabilirsiniz: I. Oyun Teknolojileri Buluştay ProgramıNo Responses Yet to “I. Oyun Teknolojileri Buluştay Programı – Çankaya Üniversitesi”

  1. Yorum Yapın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: